112.ua

У Лондоні заочно засудили власника взуттєвої мережі Carlo Pazolini

  Суд вирішив заарештувати бізнесмена на 18 місяців

  Власника взуттєвої мережі Carlo Pazolini Іллю Рєзніка заочно засудили до 18 місяців арешту за неповагу до суду. Про це з посиланням на постанову Високого суду Лондона повідомляє РБК.

  Зазначається, що суд постановив зобов'язати Рєзніка розкрити дані про всі свої активи вартістю понад $10 тис. й заарештувати його на 1,5 роки за "неповагу до суду". Крім того, Рєзніка зобов'язали компенсувати витрати позивача на суму у $80 тис.

  Рішення було винесено у зв'язку з приховуванням інформації про активи або наданням недостовірної інформації про них.

  "Рішення Високого суду діє на території Великої Британії, – зазначив партнер юридичної компанії Herbert Smith Freehills Олексій Панич. – Англія може вимагати екстрадиції Рєзніка, але якщо він перебуває в країні, громадянином якої є, то у видачі буде відмовлено".

  Як стало відомо, за проблемні кредити компанії Рєзнік поручився особисто, але при цьому у судовому процесі участі не брав й інформацію про свої активи не розкривав. Крім того, підприємець зараз бере участь в численних судових розглядах у Росії.

  Зокрема, у травні "Альфа-банк" звернувся до Арбітражного суду Москви з позовом про визнання Carlo Pazolini банкрутом, а на початку серпня пройшли слухання у Високому суді Лондона про арешт Рєзніка.

  Попередній матеріал
  Слободян про черги на адмінмежі з Кримом та спостереження ЗС Росії
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині стався вибух: є загиблі

  Європейський суд розгляне позов родичів жертв Boeing-777 проти України

  В одеському суді чоловік піймав покемона

  Культового кінорежисера "П'ятого елементу" засудили за плагіат – The Guardian

  У Лондоні нападника з метро присудили довічне