У Лондоні відбувся міжнародний "здоровий саміт" лікарів і психотерапевтів

  Секрети гарного сну намагалися розгадати у Лондоні. На "здоровий саміт" зібралися лікарі та психотерапевти з різних країн. Приурочили його до переведення годинників на зимовий час.

  Медики нарікають - цей процес шкідливо впливає на здоров`я людей. Люди погано сплять, а через це у них виникають проблеми. Щоби організм налаштувався на новий лад - лікарі пропонують збалансовано харчуватися і робити масаж.

  Забудьте про заспокійливі та снодійні пігулки. Все, що треба для гарного сну - це масаж Кілатес. Новою методикою ділиться зі своїми колегами лікар із Південної Кореї. Це схоже на голкотерапію, тільки без використання голок. Жінка масажує пальцями точки, які розслабляють м`язи і звільняють від поганої енергії. Після такого масажу - гарний сон забезпечено.

  Кім Сунг Хі, лікар: "Це нова терапія. Масаж допомагає людям бути щасливими і здоровими, підтримувати життєвий тонус. Коли ми їмо, до організму потрапляє багато токсинів. І дотепер так просто не можна було їх позбутися. Завдяки цій методиці ми винайшли спосіб, як за допомогою енергії позбавляти організм шкідливих речовин".

  Лорен Гарнер: "Я відчувала не просто розслаблення під час терапії, а ніби була десь у всесвіті. Це щось дивовижне. Я сповнена енергії і водночас в організмі – така легкість".

  Саммі Марго - британський психотерапевт, ладна сперечатися без упину з південно-корейською колегою. Марго запевняє - один масаж гарно виспатися не допоможе.

  Саммі Марго, психотерапевт: "Насправді вам не потрібно нічого вигадувати. Зручне ліжко, регулярне, збалансоване харчування - і гарний сон забезпечено".

  А поки у Великій Британії вигадують способи, як гарно виспатися - американські науковці пішли значно далі. Вони винайшли спосіб читати думки та чужі сни. Дослідники каліфорнійського інституту високих технологій створили програму електронного запису думок та сновидінь.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У матчі баскетбольної Суперліги "Дніпро" поступився "Будівельнику"
  Наступний матеріал
  Кількість жертв стихії в Індонезії сягнула 440 осіб
  Теги: