Фото London Euromaidan / Facebook

У Лондоні пройшов мітинг проти рішення Франції продавати Росії військові кораблі

  Українці, які проживають у Лондоні, а також інші місцеві жителі, влаштували у британській столиці акцію протесту проти рішення Франції продавати Росії десантні кораблі "Містраль".

  Окрім того, активісти лондонського Євромайдану виступили проти запрошення президентом Франції Франсуа Олландом російського колегу Володимира Путіна та святкування 70-ї річниці висадки союзних військ у Нормандії.

  Протест відбувся у неділю, 1 червня, під стінами посольства Франції у Великобританії.

  Оскільки ситуація в Україні продовжує погіршуватися, українці у Лондоні прагнуть відправити повідомлення всьому світові про свою незгоду із тим, що основні гаранти суверенітету України згідно Будапештського Меморандуму 1994 року своїми діями по суті підтримують імперіалістичну агресію Росії спрямовану проти України.

  Як зазначили учасники заходу, Франція є членом НАТО. Однак поки весь світ засуджує дії Кремля щодо України, Франція "активно стала на захист російської фашистської влади".

  Стефан Цяприна, представник групи протесту Лондон Євромайдан стверджує: "Президент Франсуа Олланд діє лицемірно, коли він не відмовляється від продажу військових кораблів, чітко усвідомлюючи той факт, що саме ці кораблі можуть бути використані не лише проти України, але й проти країн НАТО і Франції безпосередньо.

  Міністр зовнішніх справ Франції запевняє, що угоду не можна розірвати, у той час як Росія вторглася в Україну, порушуючи всі міжнародні закони. Укладання угод із фашистським режимом і його диктатором має бути несприйнятим для світової спільноти. Запрошуючи президента Путіна на святкування, Президент Олланд цинічно проігнорував мільйони українців які постраждали і загинули під час Другої Світової війни. Таким чином, французький президент виступає на підтримку лідера, що втілює політику фашизму і агресивної експансії, натомість як він має слідувати світовій думці і ізолювати його". 

  Попередній матеріал
  У Луганську поновився бій прикордонників з терористами
  Наступний матеріал
  Турчинов анонсував інавгурацію Президента на суботу
  Теги: