5.ua

У Лондоні голодують ветерани-гуркхи

  Голодний протест у Лондоні. Біля будівлі уряду зібралися ветерани-гуркхи. Солдати колоніальних британських військ вимагають справедливості з написами «голодую» на грудях.

  У такий спосіб виборюють права на британське громадянство, а також пенсії і пільги нарівні з англійськими вояками. Право залишатися у Великій Британії після військової служби мають лише ті солдати, які вийшли на пенсію після 1997 року. Гуркхи, непальські добровольці, воюють у лавах англійської армії з 1815 року і дотепер вирізняються своєю витривалістю і знанням військової справи.

  Ген Радж Паї, протестувальник: «Ми вже двадцять років відстоюємо свої права. Багато ветеранів уже померли, не дочекавшись реакції британської влади. Нам більше не сила чекати. Ми готові померти від голоду і сьогодні, щоби британський уряд нарешті почав піклуватися про гуркхів».

  Том Ріардон, протестувальник: «Я підтримую гуркхів усе своє життя, хоча я не військовий. І дуже вдячний їм за те, що вони, разом із британськими військами, боролися за нашу країну протягом двохсот років. Моральний обов’язок британців – підтримувати їх. Адже сучасне покоління має бути вдячне гуркхам за те, що дехто з них пожертвував своїм життям за наше майбутнє». 

  Попередній матеріал
  На Рівненщині зафіксували ще 19 хворих на кір [відео]
  Наступний матеріал
  На Філіппінах вирує потужний тайфун – вже є жертви
  Теги:
  Loading...