5.ua

У Лівії обстріляли міжнародний аеропорт - пошкоджено 90 відсотків літаків

  У Лівії двоє людей загинули під час обстрілу міжнародного аеропорту в Триполі. Також пошкоджені чимало літаків і службових автівок.


  Лівійський уряд пояснює – напад скоїло одне з повстанських угруповань. Утім, яке саме – визначити не можуть.

  Речник уряду Лівії Ахмед Ламін повідомив: внаслідок нападу пошкоджені 90 відсотків літаків. Їх ремонт – це кілька місяців роботи та сотні мільйонів доларів. Ракети влучили в диспетчерську вежу, баки з пальним, приватні літаки.

  Тож уряд вдався до ультиматуму: "Відсьогодні всі збройні угруповання повинні відійти на 20 кілометрів від аеропорту, щоби ми могли відновити роботу цивільної авіації. На це даємо тиждень. Усіх командирів, які атакуватимуть цивільні будівлі, ми будемо судити за військові злочини", – заявив посадовець.

  Бої довкола летовища точаться вже кілька днів. Міжнародні спостерігачі вважають: уряд не може контролювати ситуацію в країні та дати раду десяткам банд і повстанських загонів. Групи бойовиків воюють між собою за владу та контроль над ключовими пунктами – авіаційними та морськими портами, нафтовими вишками. Напередодні в ООН заявили, що виводять свій контингент із Лівії, оскільки там стало надто небезпечно.

  Попередній матеріал
  З Польщі до України їде Радослав Сікорський
  Наступний матеріал
  Французькому посольству зіпсували День взяття Бастілії - за продаж зброї Путіну
  Теги:
  Loading...