У Лівії нова влада

  У Лівії нова влада. Перехідна Національна рада передала управління державою - першому вільно обраному парламенту. Урочиста церемонія з цієї нагоди - відбулася у Триполі.

  Загальний національний конгрес, який відтепер керуватиме Лівією сформували за результатами липневих виборів. Більшість у ньому мають ліберали. Це - Альянс національних сил на чолі з прем`єром перехідної ради Махмудом Джибрілом. Перед новими керівниками країни - непросте завдання - підготувати референдум щодо нової конституції, взяти під контроль усю територію держави і об`єднати лівійське суспільство. Адже за повідомленнями ЗМІ, у багатьох частинах країни досі не вщухають збройні сутички між племенами.

  Мустафа Абдул Джаліл, голова Національної Перехідної Ради Лівії: "Національна перехідна рада передає владу у державі - Загальному національному конгресові. Це історичний момент. Відтепер це - єдиний законодавчий орган, що представлятиме лівійський народ".

  Мохаммед Алі Салім, спікер Загального Національного Конгресу Лівії: "Ми обіцяємо досягнути усіх цілей, заради яких гинули наші співвітчизники під час повалення попереднього режиму. Зробимо усе можливе, щоби виправдати усі сподівання лівійських громадян і підтримувати єдність і незалежність нашої держави".

  Попередній матеріал
  ГПУ знову хоче висунути звинувачення Кучмі
  Наступний матеріал
  Прикрої помилки припустився кандидат у президенти США
  Теги: