У Латвії провели традиційні змагання з носіння дружин на руках

  Змагання з носіння дружин на руках влаштували у латвійському місті Енглав. Щороку кілька десятків пар змагаються в цьому подружньому виді спорту. Головне завдання бігуна - донести кохану до фінішу безболісно та швидко.

  Шлях через футбольне поле і назад -  кілька десятків чоловіків долали з коханими, які обхопили мужні плечі другої половинки. Щорічний чемпіонат зібрав усіх охочих поносити дружин на спині. Готуватися до участі у ньому дуже просто: учасникам варто частіше тримати жінку на руках.

  Яніс, учасник забігу: "Ми з дружиною тренувалися, я дуже люблю її носити на руках, хоч і спина потім болить. Сьогодні ми змагалися з останніх сил, вона все таки - важка, на поворотах треба було зупинятися".

  Двадцять одна секунда - саме за стільки необхідну дистанцію пробігла найшвидша пара забігу. Щасливі переможці Яніс та Крістін проведуть вікенд у найдорожчому готелі міста, у номері люкс.

  Учасникам чемпіонату ще доведеться не лише бігати з дружинами на спині, але і змагатися у якнайдовшому триманні коханих на руках, та навіть у підкиданні їх догори. Завдяки креативному підходу  - у чемпіонаті щороку беруть участь близько сотні учасників. Цьогоріч він триватиме два дні.

  Ольга Дацюк, 5 канал

  Попередній матеріал
  24 українських письменники за 24 години створили електронну книжку
  Наступний матеріал
  У Мамаєвій Слободі влаштували змагання козаків-борців
  Теги: