У Китаї зафіксоване масове отруєння дітей випарами свинцю [репортаж, відео]

  Масове отруєння дітей у Китаї. Щонайменше двадцять чотири школяра перебувають у лікарні у тяжкому стані. Їх ушпиталили зі східної провінції Аньхой. У крові пацієнтів виявили високий вміст свинцю. Припускають, що вони отруїлися випарами заводу з виробництва батарейок.

  Пацієнтам, яких доправили до лікарні, від дев`яти до шістнадцяти років. У їхній крові медики виявили дуже високий рівень свинцю - 330 мікрограмів на літр крові, коли небезпечними для здоров`я вважаються вже сто мікрограмів. Найбільше постраждалих - із провінції Аньхой. Там розташований завод з виробництва елементів живлення. Мешканці певні - їхнім дітям зле саме через випари.

  Мати отруєної дитини: "У моєї доньки болить шлунок і паморочиться голова. Останнім часом вона  погано їсть".

  Надмірний вміст свинцю у крові може негативно вплинути на роботу травлення, нервову та репродуктивну системи організму, наголошують лікарі.

  Лікар: "Натепер у нас близько двохсот людей, яких доправили до нас на обстеження. Є пацієнти, які почуваються найгірше. Таких - двадцять чотири. Ще шістьох ми теж зараховуємо до групи ризику. Люди постійно везуть до нас дітей з підозрою на отруєння випарами свинцю".

  Влада вже розпорядилася закрити один завод із виробництва батарейок у провінції Аньхой і ще один у регіоні Хуайнин, де теж є випадки отруєння дітей випарами свинцю. Як виявилося - вони розташовані у ста метрах від житлових кварталів, тоді як допустима відстань має бути не менше півкілометра.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Інтерпол відмовився шукати Бакієва
  Наступний матеріал
  У Латвії оголосили надзвичайний стан через сильні снігопади
  Теги: