У Китаї заборонять використовувати пластикові пакети

  Війну пластиковим пакетам оголосили у Китаї. З наступного місяця у тутешніх крамницях заборонили видавати безкоштовні пакунки з целофану. На додачу, з продажу вилучать пакети із тонкого пластику, який майже не підлягає переробці.
  Щодня Піднебесна вживає до трьох мільярдів пакетів. Більшість з них опиняється на смітнику вже після першого використання. За рік набігає півтора мільйона тонн полі-етилену, а виробництво такої кількості обходиться у два мільярди доларів. Здебільшого, використані пакети спалюють та закопують у землю. Звідти пластик потрапляє до ґрунтових вод та шлунків свійської худоби. Замість небезпечних пакетів, китайцям пропонують  традиційні торби з тканини. Деякі крамниці вже роздають зручний аксесуар безкоштовно.

  Чоловік: "Ненавиджу пластикові пакети! Тільки з`явиться вітер - як вони летять звідусіль. У небі, на деревах, на землі - усюди ці пакети".

  Чен Хуан-Лін, представниця компанії, що виробляє торби: "Після впровадження цього закону - у нас дуже багато замовлень. Ми збільшили продуктивність - виробляємо удесятеро більше торб, ніж раніше".
  Попередній матеріал
  Семенюк-Самсоненко й Портнов заявляють, що не мають конфлікту між собою
  Наступний матеріал
  Завершилась евакуація людей з круїзного лайнера "Мона Ліза"
  Теги:
  Loading...