У Китаї від пташиного грипу померли 2 мешканці Шанхая

  У Китаї від пташиного грипу штаму H-7-N-9 померли 2 мешканці Шанхая. Стан іще однієї жінки з провінції Аньхой - критичний.

  Раніше грип H-7-N-9  не передавався людині. Вакцини проти нового штаму хвороби немає. У комісії з охорони здоров`я після проведення низки аналізів підтвердили діагноз хвороби, яку раніше не виявляли серед людей. Утім джерела зараження наразі не знайшли. Відомо, що у всіх трьох хворих були однакові симптоми: гарячка з кашлем, що перейшла у важку форму запалення легень. Медики перевірили 88 людей, що мали близький контакт із хворими, і не виявили серед них нових заражених.

  Фень Зіянь, працівник центру профілактити та контролю хвороб: "Жінка з провінції Аньхой контактувала з птахами перед виникненням симптомів. Один із чоловіків був продавцем птиці, який також мав забивати птахів для покупців на місцевому ринку. А от інший чоловік не контактував із тваринами до зараження. Він провів 2 тижні вдома перед тим, як захворів. Тож наразі незрозуміло, як усі вони заразилися. Ми це розслідуємо".

  Попередній матеріал
  Масштабна аварія у США: троє людей загинули
  Наступний матеріал
  В Одесі 1 квітня оголосили вихідним днем
  Теги:
  Loading...