У Китаї розпочинаються 29-ті Олімпійські ігри (РОЗШИРЕНО)

  Найголовніша подія у світі спорту - у Китаї розпочинаються 29-ті Олімпійські ігри. Церемонія за київським часом розпочинається о 15-тій нуль вісім. у Китаї це буде двадцята година вісім хвилин. Заради того, аби провести Олімпійські ігри восьмого числа восьмого місяця і в такий символічний час влада Китаю зробила майже неможливе - витримала руйнівні землентуси, скаднали довкола тибету, і навіть взялася вирішити масштабні екологічні проблеми, які накопичувалися десятками років. Усе - заради іміджу та світових спортивних досягнень.
  Останні мити перед відкриттям 29-тої Олімпіади. У стані надзвичайної бойової готовності - правоохоронці. Для китайської влади принципово, щоб жоден прикрий інцидент не затьмарив свята.

  Жінка: "Я вперше приїхала до пекіна. Це надзвичайне відчутя - я скоро побачу олімпіаду. Я пишаюся що у столиці нашої країни зберуться люди з усього світу".

  У Церемонію відкриття цьогорічної Олдімпіади закладено безліч симолів. Вона розпочинається о восьмій вечора вісім хвилин за місцевим часом восьмого числа восьмого місяця восьмого року. Вісімка в Китаї вважається щасливим числом, яке символізує процвітання. Церемонія триватиме 200 хвилин - за цей час організатори хочуть познайомити світ з історією Китаю.

  Ван вей, організатор церемонії відкриття: "Ми ретельно підготувалися. В разі неприємностей маємо аж три варіанти сценарію відкриття. Гадаю, ми готові до всього - і церемонія відбудеться блискуче".

  Цьогорічна Олімпіада коштуватиме Китаю 42 млрд доларів і стане найдорожчою в історії Ігор. Вперше з 1976 року для фінансування олімпіади не залучали кредитні кошти. Всі гроші виділила влада Китаю. Основна їх частина пішла на розвиток інфраструктури і впорядкування Пекіна, а також поліпшення екологічної ситуації. Українська команда на Олімпійських іграх налічуватиме 252 спортсмени з 28 видів спорту, 159 тренерів та інших фахівців. Це найбільша делегація за роки незалежності України.
  Попередній матеріал
  Аварія на залізниці у Чехії - 10 людей загинули
  Наступний матеріал
  На потяг впав недобудований міст у Чехії - серед загиблих українець
  Теги:
  Loading...