У Китаї довжелезні черги за квитками на Олімпіаду

  Більш як десять тисяч китайців вишикувались у довжелезні черги біля олімпійських кас з надією купити квитки на ігри. На вулиці за 35 градусів, люди чекають вже третю добу, до відкриття кас залишилося менше дванадцяти годин.
  Очікується, що сьогодні вночі продаватимуть останню порцію квитків – загалом 820 тисяч пропусків. Третина з них – лише на офіційні відкриття та закриття ігор, решта – на окремі змагання. Щоби подивитися на відкриття, треба викласти близько семисот доларів, у той час як тематичні змагання обійдуться всього у чотири долари. Щоб уникнути спекуляцій, продаватимуть не більше двох квитків в одні руки. Від початку року через інтернет уже продали сім мільйонів квитків на Олімпійські ігри. Спортивне свято розпочнеться восьмого серпня.

  Люди: "Я думаю, що воно варте такого довгого очікування. Олімпіада у Пекіні - це історична подія, і я хочу бути присутнім на цьому святі".

  Люди: "Спочатку я думав купити квиток на змагання з плавання, але коли побачив цей натовп, то почав молитися, щоби мені пощастило купити квиток хоч на якісь змагання".
  Попередній матеріал
  Жванія поскаржився Європейському суду на дії судових органів України
  Наступний матеріал
  Мешканці о. Лесбос програли справу лесбійкам
  Теги:
  Loading...