5.ua

У Киргизстані відбулись масові протести проти вступу до Митного союзу

  У Бішкеку  (Киргизстан) пройшла акція проти вступу Киргизстану в Митний союз під назвою "За вільний Киргизстан! Проти Митного союзу". Організаторами акції виступили декілька партій і цивільні активісти. Про це 5 травня повідомляє сайт .


  "Ми спеціально зібралися в день Конституції, оскільки в Основному документі прописано, що необхідно зберегти незалежність нашої країни. Це вважається нашою головною цінністю. Нас примушують вступити у Митний союз. Проте ті країни, які вступили в нього, повідомляють, що вони втрачають економічну і політичну незалежність", - заявила організатор акції Гульзада Медралієва.

  Екс-голова громадської наглядової ради при Міністерстві фінансів Азамат Акелеєв підкреслив, що згідно з дослідженнями, вступ у МС позначиться на цінах.

  "Приміром, ціни на автомобілі зростуть на 20%. Це вплине на життя громадян негативно. Останнім часом економіка Росії "хитається". Приміром, минулого року зростання в економіці становило 1%. Це все може вплинути на нашу економіку негативно", - сказав Акелеєв.
  Попередній матеріал
  Блокпости на околицях Слов’янська відбивають атаки терористів
  Наступний матеріал
  На державному кордоні вводиться нова відмітка щодо відмови у в’їзді в Україну