фото YouTube

У Кремлі пояснюють стягування військ до кордону новими навчаннями

  Росія визнала стягування до Ростовської області близько 30-ти військових вертольотів – Мі-8, Мі-24, новітні Ка-52, Мі-28 і Мі-35. Про це повідомляє прес-служба Південного військового округу армії Росії.


  Згідно з повідомленням, вертольоти армійської авіації, а також близько трьох сотень пілотів та фахівців наземних служб почали на полігонах у Ростовській області і Ставропольському краї триденні масштабні навчання з бойовою стрільбою. Екіпажі мають знищити повітряний десант умовного супротивника, а також надати вогневу підтримку наступаючим мотострілецьким і танковим підрозділам.

  Цьому визнанню передувала ранішня заява речника РНБО Андрія Лисенка, за інформацією якого, у 18 км від українського кордону на території Росії базуються 29 вертольотів і два військові літаки, а із залізничних ешелонів відвантажують БТРи.

  У ДПСУ ж повідомили, що Росія також продовжує нарощувати свої сухопутні війська впритул до державного кордону. Важка техніка зафіксована практично на всіх напрямках. Основне угруповання концентрується на території Ростовської області.

  Так, біля населеного пункту Катеринівка помічена передислокація 40-ка "Градів", а у населеному пункті Анастасіївка розгорнутий штаб російських військ. Також до цього району перекинули велику кількість танків, БТР та артилерійських систем.

  Як ми інформували, російські солдати продовжують хвалитись в соцмережах обстрілами української території, розміщуючи фото себе і важкої техніки, та навіть карт і документів.

  Раніше в РНБО неодноразово заявляли про обстріли з боку Росії, та навіть про запуски протиповітряних ракет. Останнім ці злочинні дії путінського режиму знайшли підтвердження і у даних розвідки США. Кремль такі факти істерично заперечує, незалежно від рівня і наочностісті доказів.

  Попередній матеріал
  Суд відправив справу про розгін студентського Майдану на дорозслідування
  Наступний матеріал
  У Києві вже більше 13 тис. переселенців
  Теги:
  Loading...