Фото elise.com.ua

У Кремлі прокоментували погрози Путіна взяти Київ за два тижні

  Помічник президента РФ Юрій Ушаков прокоментував повідомлення у ЗМІ, що Путін пригрозив Баррозу захопити Київ.


  За словами Ушакова, якщо голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу дійсно процитував Путіна, то це виходить за рамки дипломатичної практики.

  "Це некоректно, це виходить за рамки дипломатичної практики, якщо це було зроблено. Це взагалі мені видається просто негідним серйозного політичного діяча", - заявив помічник президента РФ, відповідаючи на питання агентство "Интерфакс".

  Нагадаємо, напередодні в італійській газеті la Repubblica з'яився матеріал про те, що на засіданні Євроради 30 серпня Баррозу процитував після переговорів з Путіним слова президента Росії про можливості захоплення Києва. Баррозу заявив: "Коли я запитав його про російські війська, які перетнули кордон з Україною, то лідер Росії перейшов до погроз". "Не це насправді проблема. Якщо я захочу, то візьму Київ за два тижні", - процитував, за даними газети, Баррозу Путіна.

  Згодом цю інформацію підтвердило німецьке видання Spiegel Online. Західноєвропейський дипломат у Брюсселіпідтвердив порталу, що Баррозу дійсно розповів про таку розмову із Путіним.
  Попередній матеріал
  Обама сьогодні прибуде в Європу
  Наступний матеріал
  Російський суд арештував московське майно Коломойського
  Теги:
  Loading...