У країнах Європи оголосили "День дій та солідарності"

  32 людини вже затримали в Мадриді через сутички під час акції протесту. В Іспанії, як і в інших країнах Європи - сьогодні оголосили "День дій та солідарності".

  Загальнонаціональні страйки - почалися у Греції, Іспанії та Португалії. Ще в кількох країнах - профспілки пообіцяли вивести на вулиці мільйони людей. Таким чином - вони висловлюють обурення політикою економії держав Євросоюзу. У країнах, охоплених страйками - не працює громадський транспорт, закриті школи, банки, крамниці та держустанови. Аеропорти - скасували понад 6 сотень рейсів. У Бельгії - страйкують залізничники. Велелюдні маніфестації заплановані у Франції, Італії, Польщі, Чехії та Румунії. На думку організаторів протестів, суворі заходи заощаджень призводять до катастрофічних наслідків у економіці країн ЄС і загострюють соціальну несправедливість.

  Давід Матеріані, речник профспілки: "У нас усе не так уже й погано. Але кожний має безробітного брата чи друга. Раніше можна було легко знайти роботу, може погану, але можна! А тепер це нереально. Усі вкрай роздратовані постійними урізаннями в галузях медицини та освіти, виселеннями. Люди по всій країні - дуже розлючені".

  Джеронімо Сауза, лідер комуністичної партії Португалії: "Цей загальний страйк - велика перемога усіх португальських робітників. Таким чином ми хочемо показати нашу солідарність із працівниками з інших країн. Усі ми боремося проти крадіжок наших грошей, проти бюджету на наступний рік, який взагалі не враховує права працівників та пенсіонерів".

  Попередній матеріал
  Повне сонячне затемнення спостерігали мешканці Австралії
  Наступний матеріал
  Процедура отримання закордонного паспорта тепер не прив`язана до прописки
  Теги: