У Косово відбуваються вибори

  Уперше від часу проголошення незалежності вибори у Косові - відбуваються за участі косовських сербів. Прийти на дільниці мешканців колишнього анклаву - закликав офіційний Белград.

   

  Явка сербського населення - є головною інтригою нинішніх виборів. Частина місцевих націоналістичних організацій - закликає бойкотувати голосування. Адже участь у ньому можна розцінити як визнання сербами самостійності Косова. Утім у Белграді пояснили - демократичні вибори, спільно албанського і сербського населення - є умовою так званих Брюсельських угод. А їхнє виконання - умова вступу Сербії до Євросоюзу. Європейські прагнення має і самопроголошене Косово. То ж для Приштини демократичний хід виборів - теж украй важливий. 

  Радомир Мілич, етнічний серб: «Я ніколи не думав про те, щоб виїхати з Косова. І ніхто мене звідси не вижене. Я голосую за краще життя. Якщо ми не підемо на вибори - то не зможемо тут вижити».  

  Аріаніт Фазліу, етнічний албанець: «Я сподіваюся, що ці вибори змінять життя у Косові на краще - піднімуть добробут населення, збільшать кількість робочих місць, а ще - створять нову владу, в якій не буде корупції».

  Попередній матеріал
  В Москві горіло приміщення театру "Школа сучасної п'єси"
  Наступний матеріал
  Влада Куби наказала закрити недержавні кінотеатри та ігрові салони
  Теги:
  Loading...