У Копенгагені розробили загальноміську систему велошляхів

  Нову систему велошляхів розробили у Копенгагені. Місцева влада упевнена: це допоможе на тридцять відсотків збільшити велосипедний трафік.

  Двадцять шість нових велодоріжок, загальною довжиною близько трьохсот кілометрів, з’єднають усі частини Копенгагена. Рухатися ними можна буде майже без зупинок. Також для зручності уздовж шляхів встановлять нові дорожні знаки та станції обслуговування. У разі поломки, велосипедисти зможуть скористатися інструментами, або викликати майстрів. За статистикою, у Данії кожні 10 кілометрів подоланих на велосипеді заощаджують півтора кілограма викидів у повітря діоксиду вуглецю.

  Айфер Байкал, працівник мерії Копенгагена з технічних питань та питань довкілля: "Ми збудували нові велодоріжки навколо міста, щоби зробити пересування на велосипедах безпечнішим. Головне було уникнути перетинань з автошляхами, адже люди не почуваються у безпеці, коли їдуть поруч з машинами".

  Нільс Аггер, велосипедист: "Я їжджу щодня по 25 кілометрів. Дванадцять - на роботу та дванадцять - додому та по магазинах".

  Попередній матеріал
  Чергова сутичка ісламістів і поліції у Лівії - щонайменше 4 загиблих
  Наступний матеріал
  Кінець світу знову переноситься
  Теги:
  Loading...