У Колумбії під завалами будинку шукають людей

  Під завалами 24-ох поверхово будинку, який завалився у колумбійському місті Медельїн - шукають людей. поки що знайшли тіло одного загиблого. Десятьох  жителів вважають зниклими безвісти.  

   

  Рятувальники припускають : постраждалі можуть досі залишатися під завалами. Втім, пошукові роботи уповільнює загроза подальших обвалів. Багатоповерхівка у спальному районі другого за розміром міста Колумбії - завалилася у ніч проти неділі. На момент аварії у ній перебувала будівельна бригада і щонайменше один мешканець. Решту евакуювали ще у п’ятницю після того, як у висотці виявили тріщини. З міркувань безпеки - полишили домівки і жителі сусідніх будівель.

  Карлос Маркес, директор відділу з надзвичайних ситуацій: «Щоби не наражати на небезпеку людей, насамперед - ми евакуювали мешканців довколишніх будинків - понад сто шістдесят родин. Потому до будівлі завели спецтехніку.  Вона мусить стабілізувати конструкцію після обвалу. І лише після цього під завали зможуть потрапити рятувальники. Скільки часу знадобиться для завершення операції - поки сказати неможливо».

  Фабіан Патіно, рятувальник: «Ми вже зробили кілька разів обійшли завалену будівлю. Сподівалися, що собаки допоможуть нам виявити, чи є під завалами живі люди. Наша головна мета - врятувати усіх, кого можливо».

  Попередній матеріал
  Новий рекорд за рівнем галасу на стадіоні - встановили у США
  Наступний матеріал
  «Свободівці» кажуть, що їхнім прибічникам заважають дістатися столиці на масштабний марш
  Теги: