У Колумбії масова демонстрація переросла у сутички з поліцією

  У сутички з поліцією переросла масова демонстрація на північному сході Колумбії. На вулиці вийшли мешканці міста Йопал. Вони вимагали від влади - налагодити у регіоні постачання питної води.

  Демонстранти обурюються: чистої води у місті немає вже кілька місяців - відколи через зсув грунту припинили роботу водоочисні споруди. Сотні мітингарів заблокували головні автотраси міста, почали трощити вітрини та автівки. Поліцейських закидали камінням та пляшками. Ті відповіли сльозогінним газом. Кількох найактивніших - заарештували. Влада країни вже пообіцяла дослухатися до вимог протестувальників і найближчим часом почати у місті будівництво нового акведука.

  Хорхе Еступінан, командир поліцейського загону: "Те, що коїлося на вулицях нашого міста - це справжній вандалізм. Зловмисники завдали місту чималої шкоди і ускладнили і без того нелегке життя городян".

  Родріго Гарсія, лідер міської громади: "Влада вже пообіцяла виконати вимоги протестувальників. Тож ми рекомендуємо усім учасникам акцій протесту - припинити блокувати дороги, а людей закликаємо поводитися спокійно та розсудливо".  

  Попередній матеріал
  Ватикан напередодні інтронізації Папи Римського [відео]
  Наступний матеріал
  Повінь у Бразилії
  Теги:
  Loading...