антиурядове угруповання 'ФАРК' в Колумбії 5 канал

У Колумбії ФАРК виплатить компенсації постраждалим від їхніх дій

  Ліворадикальне антиурядове угруповання ФАРК в Колумбії погодилося використати всі свої активи для виплати компенсації постраждалим від їхніх дій

  Про таке рішення повідомили в керівництві організації. Йдеться про великі ділянки землі, заводи, магазини та ферми, які бойовики використовували для відмивання коштів. Нещодавно, ФАРК та колумбійський уряд підписали історичну мирну угоду, яка завершила понад півстолітній конфлікт між ними. Договір передбачає конкретні кроки по роззброєнню угруповання, амністії, виплаті компенсації родичам загиблих у конфлікті та реінтеграції бойовиків в суспільство.

  "Угрупованя щойно повідомило, що воно віддасть всі свої активи для виплати компенсації родичам жертв конфлікту. Це дуже важлива для Колумбії заява. Вона свідчить про те, що мирний договір працює і країна впевнено рухається убік примирення", - заявив представник колумбійського уряду на переговорах з ФАРК Умберто де ла Калль.

  Нагадаємо, 27 вересня у Колумбії підписали мирну угоду між владою та повстанцями. Договір фактично припиняє війну, яка тривала 52 роки. ФАРК оголосило про припинення вогню ще наприкінці серпня. Про укладання мирної угоди сторони домовлялися 4 роки. Втім, остаточно документ набуде чинності після Всенародного референдуму 2 жовтня. За час понад 50-літнього протистояння влади та опозиції загинули понад 340 тисяч осіб. Це було найдовше збройне протистояння у Західній півкулі.

  Попередній матеріал
  Найпотужніший за десятиліття ураган "Меттью" прямує убік Ямайки та Куби
  Наступний матеріал
  У військовій прокуратурі вперше назвали підрозділи ЗС Росії, які захопили Крим
  Теги:

  У Колумбії підписали історичну угоду, яка припиняє 52-річну війну

  У Колумбії завершилась 50-річна громадянська війна