У Колорадо через пожежі евакуйовують населення

  Збільшується кількість евакуйованих через потужні лісові пожежі у штатах Колорадо та Юта. Натепер полишити свої домівки були вимушені вже понад 35 тисяч людей.

  Вогнем охоплені десятки тисяч гектарів зелених насаджень. Полум`я загрожує і передмістям кількох великих міст. Тисячі пожежників за допомогою спецтехніки та авіації намагаються подолати десятки джерел займання. Дотепер їхні зусилля були марними: на заваді стала суха, спекотна та вітряна погода. Пориви вітру у регіоні - подекуди сягають понад 90 кілометрів за годину. А стовбчики термометрів показують плюс тридцять вісім.

  Постраждалий: "Вогонь підступив до мого помешкання дуже швидко. Я мав усього двадцять хвилин, щоби зібратися і утекти. Скрізь був дим, я ледве міг бачити, що відбувається. Це було надзвичайно страшно".

  Річард Браун, шеф пожежного департаменту: "Дуже багато людей з усього штату працюють пліч-о-пліч, щоби здолати полум`я. Ситуація дуже серйозна, але ми робимо усе можливе і докладаємо максимальних зусиль, щоби стабілізувати її".

  Попередній матеріал
  16 років виповнюється українській Конституції
  Наступний матеріал
  Збірна Іспанії перший фіналіст Євро-2012
  Теги: