YouTube

У кількох регіонах Італії оголосили надзвичайний стан: пошукові роботи тривають у цілодобовому режимі

  Для подолання наслідків стихії планується виділити €50 млн

  В Італії у регіонах, які найбільше постраждали від землетрусу, запровадили режим надзвичайного стану. Там і досі шукають людей під завалами, однак живих знаходять дедалі рідше. 

  Зазначається, що над порятунком у цілодобовому режимі працюють 5 тисяч рятувальників, однак їх роботі заважають постійні і досить потужні повторні поштовхи.

  Для подолання наслідків стихії та відновлення регіону прем'єр-міністр країни Матео Ренці пообіцяв виділити 50 млн євро. Окрім того, стало відомо, що місцева влада скасувала податки для мешканців постраждалих муніципалітетів.

  "У ці складні часи ми маємо думати про дві речі – реконструкцію й відновлення та моральний обов'язок перед постраждалими людьми. Що стосується відновлення, то ми бачимо, що не втратили відчуття спільності, єдності. Сльози родичів загиблих ніколи не вщухнуть, але наша пам'ять про жертв вічна. А реконструкція постраждалих міст є пріоритетом для країни: тобто не для Аматріче, а для всієї Італії", – зауважив Матео Ренці.

  Крім того, за словами начальника служби цивільної оборони Фабріціо Курціо, катастрофа може "досягти ще гірших розмірів, ніж та, що була в Аквілі", де в 2009 році землетрус забрав життя 309 осіб.

  Натомість, вітчизняне Міністерство закордонних справ закликало громадян України без нагальної потреби утриматися від поїздок в центральні регіони Італії, які постраждали від землетрусу. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

  За останніми даними, жертвами землетрусу в Італії стали 250 людей, ще 365 – зазнали поранень. Дипвідомство наголошує, що українців серед загиблих внаслідок землетрусу в Італії немає.

  Як відомо, у ніч проти середи, 24 серпня, у центральній Італії стався потужний подвійний землетрус, поштовхи відчувалися навіть у Римі. Частина містечок Італії зазнала значних руйнувань, місто Аматріче зруйновано вщент.

  Попередній матеріал
  Кириленко розповів, яке місто має найкращі стартові позиції для проведення Євробачення-2017
  Наступний матеріал
  Бойовики удвічі зменшили активність обстрілів, проте збільшили калібр зброї – штаб
  Теги:
  Loading...

  Жахливі наслідки землетрусу в Італії: загинули 250 людей, ще понад три сотні отримали поранення

  Цієї ночі в Італії стався новий землетрус

  Землетрус в Італії: у мережі з'явилось зворушливе відео, на якому рятувальник дістає з-під завалів маленьку дівчинку

  Землетрус в Італії: Аматріче зруйновано вщент, загинули щонайменше 247 осіб