У Кельні стартував найбільший у світі ярмарок відеоігор

  Найбільший у світі ярмарок відеоігор стартував у Німеччині. Цьогоріч виставка "Геймском" зібрала 550 компаній із сорока країн. Сьогодні ярмарок відкрив свої двері для широкої публіки. З новинками провідних компаній, таких як Соні, Майкрософт та інших, геймери зможуть ознайомитися до кінця тижня.

  Головні теми цьогорічного ярмарку комп`ютерних ігор "Геймском" у Кельні  - мобільні ігри, онлайн-проекти та ігрове обладнання.

  Олаф Волтерс, голова німецької федеральної асоціації інтерактивних розваг: "Звичайно, ігри онлайн дуже популярні. Адже, ви можете грати будь-де і будь-коли. Нинішній тренд - це мобільні ігри, коли розвага завжди з тобою у смартфоні чи то Ай-педі".

  У перший день ярмарку усі охочі мали змогу досхочу награтися. Затятих геймерів порадувала компанія Соні, яка представила оновлену модель Соні Плейстейшн. Її оснастили GPS-навігатором, камерами, які впізнають власника, а також Вай-Фай і Блютус. На додачу, виробник знизив ціну. Новинка коштуватиме на півсотні доларів дешевше за попередню версію і обійдеться у двісті п`ятдесят доларів.  

  Олаф Волтерс, голова німецької федеральної асоціації інтерактивних розваг: "Гральний ринок останнім часом зростає. За минулий рік він набрав три відсотки. Цьогоріч спостерігаєтьсяч тенденція до зростання залишається".

  Найочікуванішою серед решти новинок відвідувачі ярмарку назвали "Батлфілд 3". Комп`ютерна версія цієї гри може одразу залучити більше шістдесяти учасників, які перебувають у реальних місцях таких міст, як Париж, Тегеран, Нью-Йорк або Сараєво. Є версія також для гри з приставкою, але тоді в ній зможуть взяти участь менша кількість учасників.

  Мартін Лорбер, PR-директор компанії "Electronic Arts Germany": "У майбутньому відеоігри будуть лише в інтернеті, адже дедалі більше відкривається можливостей для гри онлайн. Усе частіше геймери відмовляються купувати ігри на DVD. Ця практика відходить на другий план".

  Цьогоріч організатори очікують, що ярмарок комп`ютерних ігор відвідають щонайменше 250 тисяч людей. "Геймском" у Кельні триватиме до 21-го серпня.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Норвезька поліція виявила на фермі Брейвіка ще одну бомбу
  Наступний матеріал
  Морське левеня стало новою зіркою німецького зоопарку
  Теги: