У Каннах показали "Піратів Карибського моря 4" [репортаж, відео]

  Молодих і талановитих акторів відзначили на Каннському фестивалі. Голова журі Роберт Де Ніро вручив приз "Шопард" акторам Астрід-Бергес Фрізбі та Нільсу Шнайдеру. Ця нагорода схожа на вигнуту плівку. Її вручають у Каннах десятий рік поспіль найпереспективінішим молодим артистам.

  Під спалахи фотокамер Роберт Де Ніро вручає приз молодим і талановитим. Астрід-Бергес Фрізбі відзначили за роль у піратах Карибського моря. Нільса Шнайбера - за роботу у стрічці "Серцебиття".

  Каннський фестиваль у самому розпалі. Напередодні показали чергову частину "Піратів карибського моря". На прем`єру завітали виконавці головних ролей. Пенелопа Круз та Джонні Депп. Джек Горобець не тільки роздавав автографи, але й тиснув руки своїм шанувальникам.

  Нову серію Піратів Карибського моря експерти і глядачі оцінили як принципово новий фільм, а не чергове продовження. Багато персонажів у ньому зникли. Натомість з`явилася непередбачувана і бойова супротивниця Джека - Анжеліка, яку грає Пенелопа Круз.  Картина дивовижна завдяки 3D технологіям. Режисер Роб Маршал виніс камери у джунглі. Тож дивовижні світи постають у всій своїй справжній ненамальованій красі. Високо відзначили кінокритики і картини "Ми маємо поговирити про кевіна" та "Спляча красуня". Обидва фільми відзняті жінками-режисерами.

  На одній з мистецьких вечірок перед публікою виступив гурт Duran Duran.

  Каннський фестиваль триватиме до 22-го травня. Усього у конкурсній програмі покажуть двадцять одну картину. Крім того - представлять до півтори тисячі короткометражок, серед яких і українська робота "Крос", режисерки Марини Вроди.

  Ганна Ільїних, 5 канал 

  Попередній матеріал
  Акція "Ніч у музеї". Ужгород [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  У Києві відзначають 120-ту річницю від дня народження Булгакова [відео]
  Теги:
  Loading...