У Каліфорнії молодята завершили весілля польотом на реактивних рюкзаках

  На нові висоти підняла шлюбну церемонію пара з Каліфорнії. Після проголошення весільних обітниць закохані злетіли над землею за допомогою реактивних рюкзаків.

  У такий спосіб молодята пролетіли над водою місцевої затоки. З берега за ними спостерігали десятки родичів та друзів. Наречена пояснила: сама тривалий час працювала планувальницею весіль. Тож власне свято прагнула зробити абсолютно несхожим на інші. Для цього доклала чимало зусиль. Зокрема, у деталях продумала святкові костюми для себе та коханого, аби вони були достатньо аеродинамічними. За екстравагантне весілля довелося немало заплатити:  кожен реактивний рюкзак коштував 90 тисяч доларів.

  Аманда Вулф, наречена: "Я зробила спеціальний водостійкий макіяж, тож за свій вигляд не переймаюся, якщо не почну плакати. Відчуття - просто чудові. Усе надзвичайно сюрреалістично".

  Грант Енглер, наречений: "Перед церемонією ми кілька годин практикувалися літати на реактивних рюкзаках. Це був наш перший урок. Вони виявилися досить зручними і нескладними у використанні, а ще у них ми виглядаємо просто фантастично".

  Попередній матеріал
  У музеї мадам Тюссо презентували воскову фігуру Франсуа Олланда
  Наступний матеріал
  Тайвань потерпає від потужного тайфуну
  Теги: