У Каїрі протестувальники розгромили штаб-квартиру кандидата у президенти

  Передвиборчі пристрасті по-єгипетськи. У Каїрі протестувальники розгромили штаб-квартиру кандидата у президенти Ахмеда Шафіка. Будівлю закидали коктейлями Молотова. Постраждалих немає, втім, напад завдав збитків у понад 100 тисяч доларів. Вогонь знищив склад з агітаційними матеріалами.
  Тисячі протестувальників зібралися на площі Тахрір напередодні ввечері. Вони вимагали скасувати результати першого туру президентських виборів. Згідно з ними, найбільше голосів набрали кандидат від ісламістського руху "Брати мусульмани" Мухаммед Мурсі та останній  прем`єр-міністр режиму Мубарака Ахмед Шафік. Активісти вважають, що результати волевиявлення були сфальсифіковані і прагнуть нових виборів серед кандидатів лише від революційних сил. Нагадаємо, другий тур президентських виборів у Єгипті відбудеться у середині червня.

  Єгиптянин: "На штаб-квартиру Ахмеда Шафіка напали справжні злочинці. Вони підпалили склад з агітаційними матеріалами. Незрозуміло, чого вони хотіли цим досягти, адже зрештою доля країни має визначатися демократично, за результатами голосування, а не за допомогою насильства".
  Попередній матеріал
  Обставини пожежі у торгівельному центрі у столиці Катару розслідуватиме спеціальна комісія
  Наступний матеріал
  У Києві тривають останні приготування до Євро-2012
  Теги: