У Каїр прибули посланці Каддафі

  Посланці Муаммара Каддафі - у Каїрі. Близько години тому в столиці Єгипту сів лівійський літак із двома людьми на борту. За даними агенції "Ройтерз", пасажиром був - генерал-майор лівійської армії, відповідальний за постачання. За словами працівників аеропорту, він привіз послання для Військової ради, що тимчасово керує Єгиптом. Офіційного підтвердження цієї інформації немає.

  Тим часом у Лівії війська Каддафі наступають на повстанців. Нібито навіть узяли під контроль -західне місто Ез-Звія. Там лишилася лише купка повстанців у кількості тридцяти-сорока людей, повідомив речник лівійського уряду. З ефіру державного телебачення лунають офіційні заяви - Ез-Завія повністю звільнена від банд аль-Каїди. Проте, очевидці повідомляють, що центр міста все ще контролюють повстанці. Наразі запеклі бої точаться у місті Рас-Лануф на сході Лівії. Війська, віддані Каддафі за допомогою авіації та бронетехніки штурмують це нафтове місто. Внаслідок повітряних нальотів бомбордування не оминули навіть житлові будинки. Сам лівійській чільник вкотре звинувачає у заворушеннях західних ворогів. Про це Каддафі заявив у Триполі, де зустрівся зі своїми прихильниками. За його словами, іноземні агенти вербують молодь. Роздають їм гроші, зброю і наркотики і заохочують до революції.

  Муаммар Каддафі, лідер Лівії: "Лівійські громадяни, дослухайтесь до мене. Якщо ви хочете віддати ворогу нафту і пожертвувати своїм життям - уперед. Інакше готуйтеся до революції, до боротьби за Бенгазі. Ми маємо відстояти це місто". 

  Попередній матеріал
  Масова загибель сардин на узбережжі Каліфорнії
  Наступний матеріал
  У Каїрі сутички мусульман і християн: загинуло 13 людей
  Теги:
  Loading...