ria.ru

У Грузії заявляють, що російський вертоліт порушив їхній повітряний простір

  Російський вертоліт в четвер, 10 липня, був помічений над селами Меджврісхеві і Сакорінто Каспського району Грузії.


  Про це з посиланням на прес-службу грузинського МВС повідомляють "Новости-Грузия".

  За даними відомства, російський вертоліт порушив повітряний простір Грузії об 11.00 за місцевим часом біля адміністративного кордону з Цхінвальським регіоном (Південна Осетія), після чого відлетів в напрямку Цхінвалі.

  "Російський вертоліт порушив повітряний простір, контрольований центральною владою Грузії. Через гарячу лінію ми сповістили місію ЄС, російську сторону і де-факто владу Цхінвалі. Даний інцидент буде розглянутий під час зустрічі в Ергнеті і у форматі Женевських дискусій", - повідомила представник відомства.

  У зустрічах щодо запобігання інцидентів, що проходять у селі Ергнеті, біля адміністративного кордону з непідконтрольним центральній владі Грузії Цхінвальським регіоном, беруть участь представники грузинської та південно-осетинської сторін, Росії, ООН, ОБСЄ, ЄС.

  Женевські дискусії проводяться з жовтня 2008 року на основі домовленостей, досягнутих після серпневої війни 2008 року в Грузії, за посередництва ЄС, ООН та ОБСЄ. У зустрічах в Женеві беруть участь делегації Грузії, Росії, США, представники абхазької і південноосетинської сторін.
  Попередній матеріал
  Арештованій льотчиці Надії Савченко шукають адвоката - МЗС
  Наступний матеріал
  Переселенці, що втратили паспорт, зможуть відновити його у спеціальних центрах
  Loading...