У Грузії розгортається урядова криза, коаліція на межі розпаду

  Коаліція "Грузинська мрія" опинилась під загрозою розпаду після того, як прем’єр-міністр відправив у відставку міністра оборони Іраклія Аласанія.


  Про це 5 листопада сказав віце-прем’єр, міністр енергетики Грузії Каха Каладзе, повідомляє Грузия Online.

  При цьому віце-прем’єр, міністр енергетики Грузії не виключає, що уряд залишать усі міністри з команди Аласанія, який очолює партію "Наша Грузія – Вільні демократи".

  Після повідомлення про звільнення міністра оборони у відставку подав держміністр Грузії у справах європейської та євроатлантичної інтеграції Алексі Петріашвілі. "Це пряма спроба нападу на одне з найуспішніших відомств, яке є ключовою ланкою між Грузією та демократичним євроатлантичним співтовариством", - сказав Петріашвілі, коментуючи рішення прем'єра.

  "Наближається диктатура, демократія в небезпеці, я йду у відставку", - підкреслив Петріашвили пізно ввечері у вівторок в прямому ефірі телеканалу "Маестро".

  У свою чергу міністр оборони заявив, що нападки з боку прокуратури на його міністерство є нападками на європейську та євроатлантичну інтеграцію країни.
  Зазначимо, що після відставки двох міністрів в уряді лишаються два міністра з команди глави міноборони – міністр юстиції Тея Цулукіані та міністр закордонних справ Майя Панджинікідзе.

  Крім того, Аласанія може вийти з владної коаліції "Грузинська мрія", що призведе до розпаду парламентської більшості.
  Попередній матеріал
  Видатна режисерка Кіра Муратова святкує 80-річний ювілей
  Наступний матеріал
  Російський "гумконвой" складається переважно з бензовозів - ОБСЄ