У Греції нові сутички протестувальників із поліцією

  У Греції нові сутички протестувальників із поліцією. Демонстранти кидають у правоохоронців каміння. Ті - відповідають сльозогінним газом.

  Профспілки Греції оголосили сьогодні -  добовий всезагальний страйк. На роботу не вийшли співробітники міністерств та місцевих адміністрацій, державних компаній, лікарень, магазинів, засобів масової інформації, судів, митниці, транспортних підприємств, банків, готелів. Деякі заклади працюють зі скороченим штатом. Страйкує і приватний сектор. В Афінах - перебої з громадським транспортом - страйкують перевізники. До них на чотири години долучаться також і авіадиспетчери. У міжнародному аеропоту столиці вже скасували близько сотні рейсів. Таким чином профспілки протестують проти суворої економії, яку впроваджує уряд в обмін на кредитну програму Європейського Союзу та Міжнародного валютного фонду на суму 110 мільярдів євро. Таке заощадження призвело до скорочення зарплат та пенсій, підвищення податків та зростання безробіття.

  Петрос Паноутсос, юрист: "Ми маємо всі взяти участь у протестах. Звичайно не дуже зручно, що блокується ціла площа, проте в нас немає іншого виходу. Адже греки не вИтримають таких заходів економії".

  Димітрис Цоукас, лікар: "Люди збентежені тим, що відбувається у країні. Рівень життя та їхні зарплати під загрозою. Ми вже відчуваємо погіршення ситуації в країні. Влада вже не може нами маневрувати, вона має вдімовитися від таких заходів економії".

  Попередній матеріал
  У Лівії триває реєстрація пасажирів на український літак
  Наступний матеріал
  Дем`янюк погрожує оголосити голодування
  Теги: