Знешкодження авіабомби у Греції 5.ua

У Греції через авіабомбу часів Другої світової війни евакуювали понад 70 тисяч жителів міста Салоніки

  Евакуюють мешканців міста в межах 1900 м

  У грецькому місті Салоніки триває операція зі знешкодження авіабомби часів Другої світової війни, понад 70 тисяч жителів евакуювали до пізнього вечора. Про це повідомив керівник консульства України в Салоніках Олександр Воронін в ефірі телеканалу "112 Україна".

  "Як відомо, 1 лютого на заправній станції в районі міста Салоніки випадково було знайдено авіабомбу часів Другої світової війни. Довжина її становить близько 1 м, вага близько 250 кг. Через те що вона являє певну небезпеку для жителів району, триває операція з її знешкодження, яка розпочалася об 11:00 сьогодні", – сказав Воронін.

  За його словами, місцева влада розробила план з безпеки операції, який включає евакуацію жителів міста в межах 1900 м.

  "За офіційними даними, під евакуацію потрапили близько 72 тис. жителів із зони проведення операції. Цей район є досить густонаселеним. Зараз підготовлено пункти безпечного перебування, де люди пробудуть приблизно до 22:00 сьогоднішнього дня. У зв'язку з проведенням цієї операції також діють деякі обмеження в русі транспорту і пересуванні людей у місті. Однак загалом рух у місті не ускладнено", – уточнив консул.

  Він додав, що про план проведення операції заздалегідь повідомили всім місцевим жителям.

  "За нашими даними, в зоні проведення операції проживає певна кількість українців (у Салоніках проживає близько 1 тис. громадян України, тому можна говорити про 200-300 осіб у даному районі). Тому ситуація перебуває під постійним контролем консульства. Поки звернень від громадян України не надходило", – зазначив Воронін.

  Відомо також, що у трьох муніципалітетах оголосили надзвичайний стан. На час операції влада припинила рух громадського транспорту, скасувала усі масові заходи та навіть богослужіння у церквах.

  Як повідомляв 5.UA, у листопаді 2015 року в Німеччині в аеропорту Дюссельдорфа знешкодили бомбу часів Другої світової війни

  Попередній матеріал
  У центрі Києва горів Бессарабський ринок – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Lufthansa презентувала нову технологію освітлення літаків, що підлаштовується під біоритми пасажирів
  Loading...

  Хвилина мовчання та покладання квітів: Президент вшанував пам’ять загиблих у роки Другої світової

  Керрі назвав найскладнішу дипломатичну проблему з часів Другої світової

  На Житомирщині дослідники відкопали рештки літака часів Другої світової війни