У Греції 4-й день не вщухає масштабний страйк

  Четвертий день поспіль страйкують у Греції. Відсьогодні на добу припинили роботу транспортники - виступають проти заходів економії.

  Не працює столичне метро та приміська залізниця. Наступного тижня запланований дводобовий страйк. Під час нього не працюватимуть моряки та лікарі. Погрожують припинити роботу навіть швидка допомога та лікарні.

  Напередодні парламент ухвалив черговий пакет заходів жорсткої економії. Однак, європейські партнери не поспішають перераховувати обіцяні 31 мільярд євро. Натомість, наполягають на тому, щоб Афіни спочатку ухвалили бюджет на наступний рік. Голосування щодо нього призначене на суботу.

  Афанасіос Ласпопулос, мешканець Афін: "Це не уряд, вони там бозна-чим займаються. Жодний не тямить в економіці, жодний не знає, скільки коштує кілограм картоплі. Вони гарно живуть, ці депутати - щасливі люди".

  Деніс Дефтеріс, мешканець Афін: "У нас уже не працюють ані окремі інститути, ані уряд. Це може призвести лише до повного руйнування країни. Я тільки не розумію, для чого це робиться. Я вважаю - Німеччина та Євросоюз хочуть поставити нас на коліна та змусити пристати на їхні умови".

  Попередній матеріал
  Сьогодні - 23-тя річниця падіння Берлінського муру
  Наступний матеріал
  Суд відмовив у позові опозиції щодо результатів по 94-му окрузі
  Теги: