У Гонконгу заарештували шістьох членів екіпажів човнів, що зіштовхнулися

  У Гонконгу заарештували шістьох членів екіпажів човнів, що зіштовхнулися неподалік острова Ламма. Про це на прес-конференції повідомив шеф гонконзької поліції.

  За попередньою версією слідства, до трагедії могла призвести людська помилка. Аварія стала найбільшою катастрофою у судноплавстві Гонконга за останні чверть століття. Нагадаємо, внаслідок зіткнення буксира з пасажирським поромом, останній пішов на дно. На момент трагедії на його Облавку перебували понад 120 пасажирів. Щонайменше 37 людей загинули, у тому числі 5-ро дітей. Десятки зазнали поранень. Пором належав Гонконзькій електричній компанії, яка везла своїх працівників із родинами на вечірній розважальний круїз.

  Цань Вай Хюнь, комісар поліції: "За попередніми результатами слідства, ми запідозрили, що екіпажі обох суден - не виявили під час керування необхідної обережності, що вимагається законом, для гарантування безпеки як човнів, так і людей на них. Ми заарештували шістьох осіб і збираємося затримати ще кількох".

  Люнь Чун Їнь, шеф поліції Гонконга: "Ми маємо пам`ятати, що на Облавку знаходилися понад сотні людей, а життя кожної - безцінне".

  Попередній матеріал
  Донецькі археологи знайшли унікальні знаряддя праці [відео]
  Наступний матеріал
  У Туреччині з`ясовують причину смерті колишнього президента
  Теги: