У Ганновері стартувала виставка інформаційних технологій CeBit

  Найрозумніший комп`ютер та робот-актор. Ці та інші новинки зі світу інформаційних технологій презентували у Німеччині. У місті Ганновер стартував CeBit. На міжнародну виставку приїхали понад чотири тисячі компаній із сімдесяти країн.

  Робот: "Ласкаво просимо на виставку-ярмарок CeBit. Як ся маєте? У мене все добре".

  Відвідувачів міжнародної виставки інформаційних технологій зустрічає робот RT3. Це диво техніки - справа рук британських винахідників. Він може рухатися і спілкуватися. Володіє необмеженим набором фраз, навіть може підтримувати бесіду одразу з кількома людьми. На батьківщині RT3 дебютував у театральній виставі. Проте головна тема виставки - не  робот. Увага усіх відвідувачів прикута до так званих "хмарних технологій".  

  Юрген Курі, журналіст видання, спеціалізованого на комп`ютерах: "Це останнє диво техніки. Де б ти не був, завжди маєш доступ до потрібної інформації. Чи в тебе під рукою смартфон, чи iPhone чи звичайний комп`ютер, тобі не потрібно думати про пам`ять. Ти можеш зберігати безліч інформації".

  Журналіст Юрген Курі не приховує свого здивування. Адже так звані "хмарні техногії" насправді дозволяють зберігати дані не на жорсткому диску комп`ютера, а на інтернет-ресурсі. Доступ до нього можна отримати у будь-який час та з будь-якого гаджета.

  Учасник виставки: "Смайлик, будь-ласка. Зараз комп`ютерна система покаже вам, як можна спілкуватися, і при цьому не відволікатися від дороги".

  А це справжній автомобільний комп`ютер-балакун. До нього можна під`єднати усі свої гаджети і вільно спілкуватися. СМС-ки він автоматично промовляє, а дзвінки ви можете ігнорувати або відповідати на них завдяки спеціальним кнопкам на кермі.

  А це - той самий найрозумніший комп`ютер Уотсон, який у прямому ефірі інтелектуальної телегри у США обіграв людей і отримав приз у мільйон доларів. Ці та інші новинки зі світу інформаційних технологій можна побачити на виставкці CeBit до п`ятого березня у німецькому Ганновері. У ній беруть участь понад чотири тисячі компаній з сімдесяти країн.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У США на глядачів родео напав розлючений бик [відео]
  Наступний матеріал
  У баскетбольній Суперлізі "Ферро" вдома переміг "Одесу"
  Теги: