У Франції профспілки блокують роботу аеропортів [відео]

  Франція знову страйкує. Невдоволені пенсійною реформою профспілки блокують аеропорти.
  Пасажири не змогли вилетіти до місць призначення у Тулузі та Нанті. Люди змушені були йти до аеровокзалу пішки, адже протестувальники перекрили рух потягів. Відтак, більша частина пасажирів спізнилася на рейси. Біля міжнародного аеропорту Шарля де Голя у Парижі теж зібралися мітингувальники. Проте, повідомлень про збої у роботі поки що не надходило. Про поновлення страйків оголосили чотири профспілки. Усі вони спрямовані проти пенсійної реформи, яку запропонував президент Саркозі і підтримав парламент. Наразі документ на розгляді у Конституційному суді. Профспілки сподіваються, що Феміда визнає пенсійну реформу  антинародною. Інакше документ відправлять на підпис президенту і французам доведеться виходити на заслужений відпочинок на два роки пізніше.

  Учасник протесту: "Протести не скінчилися. Нас ще багато. Усі новини, які поширює ЗМІ про припинення страйків, - неправдиві. Ще багато людей, які готові протестувати через несправедливу пенсійну реформу. Ми не здамося і ніколи не погодимося на антинародні закони".

  Пасажир літака: "Їхні дії ганебні. Мені шістдесят вісім років і я досі працюю. Сьогодні збирався полетіти до Парижа, але аеропорт заблокували протестувальники".

  Попередній матеріал
  У Житомирі правоохоронці перешкоджали роботі журналістки "5 каналу"
  Наступний матеріал
  У Барселоні готуються до візиту Папи Римського
  Теги: