Фото securitylab.ru

У Франції затримали Ніколя Саркозі

  Колишнього президента Франції Ніколя Сарколзі взяли під варту у місті Нантер.

  Про це у вівторок повідомляє газета Le Figaro.

  Як зазначається, екс-президента затримали для допиту. Слідчі мають право утримувати екс-президента 14 години.

  Його підозрюють у перевищенні посадових повноважень у період з 2007 по 2012 роки, коли він очолював державу. За даними правоохоронців, Саркозі пообіцяв високопоставленому чиновнику ще вищий пост в обмін на необхідну йому інформацію.

  Як зазначає газета, напередодні поліція затримала також адвоката екс-президента Тьєррі Ерзога, суддю Жильбера Азібера та головного юрисконсульта у кримінальних справах Касаційного суду Франції Патріка Сассу. Всі вони підозрюються в причетності до витоку інформації і були допитані в рамках розслідуваної справи.

  Нагадаємо, раніше французька прокуратура почала розслідування причетності до фінансування передвиборної кампанії Саркозі лівійського диктатора Муаммара Каддафі у 2007 році.

  Окрім того, у 2013 році проти Саркозі було розпочато розслідування у зв'язку зі звинуваченнями у нелегальному отриманні коштів від спадкоємиці косметичної компанії L'Oreal Ліліан Бетанкур. Екс-президента звинуватили у тому, що він тиснув на жінку похилого віку, щоб отримати від неї гроші.

  Попередній матеріал
  Терористи здаються і повідомляють роташування своїх об'єктів - речник АТО
  Наступний матеріал
  Терористи знову підірвали залізницю на Донеччині
  Теги:
  Loading...