У Франції вигадали систему відпочинку, яка об`єднує туристів і персонал [відео]

  Нова філософія відпустки. Середземноморський клуб у французькому Аворіазі - одна з найперших будівель на курорті, і відпочинок тут - не зовсім звичайний. Ще понад 60 років тому французи вигадали систему, яка об`єднує туристів і персонал.

  Ольга народилася в Полтаві, до Франції вона приїхала навчатися туристичній справі, і це її перша робота. Її перевага перед місцевими - знання російської і української. У французьких Альпах вона працює Джей-О - тобто "милим організатором".

  Ольга П`ятак: "Сейчас очень много русскоговорящих приезжает, потому я уверена - работа у меня тут всегда найдется".

  Джей-О тут вигадали ще 60 років тому. Це ніби обслуговуючий персонал готелю. Але не все так просто. Їхнє завдання - відпочивати разом з вами - цілодобово. Ольга зранку зустрічає гостей на ресепшені, вдень - робить коктейлі у барі, а ввечері може виступати на сцені.

  Дарина Бабілук, представник готелю: "Нашей системе 60 лет. Работники - они являются главными организаторами отдыха".

  Графік у Джей-О не нормований. Репетиції проводять пізно вночі, коли туристи лягають спати. Ольга каже: важко було тільки 2 тижні, а зараз вона навіть не почуває себе тут на роботі - вона просто допомагає відпочивати туристам.

  Таким чином тут працюють усі - від інструкторів до прибиральниць. Керівництво курорту переконує, що відпочивальникам така система більше до душі. Сам персонал теж задоволений, адже отримують практику в усіх туристичних сферах. Та й на зарплату не скаржаться.

  З Аворіазу, Франція - Олена Халік та Іван Довганик, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Бразилії вшановують пам`ять жертв резонансної трагедії
  Наступний матеріал
  Масштабна повінь охопила ще один штат Австралії
  Теги:
  Loading...