У Франції відбулася найочікуваніша політична подія останніх днів

  У Франції відбулася найочікуваніша політична подія останніх днів. У країні пройшли теледебати між чинним главою держави Ніколя Саркозі та лідером соціалістів Франсуа Олландом. За ними стежили дві третини населення країни. Запекла дискусія тривала на годину довше, аніж було заплановано.
  Політичні противники обмінялися низкою різких випадів. Олланд звинуватив Саркозі у підтримці лише багатих та повільному економічному зростанні Франції. Чинний президент, своєю чергою,  заяви соціаліста назвав популістськими. Теледебати були останнім шансом Саркозі підвищити свій рейтинг перед другим туром президентських виборів, що пройде у кінці цього тижня. Зокрема, привабити електорат Марін Ле Пен, яка у першому турі посіла третє місце. Втім, розрахунок Саркозі не справдився. Ле Пен закликала своїх прибічників опустити до урн чисті бюлетені. За даними соцопитувань, за Олланда у другому турі проголосує на сім відсотків більше французів.

  Перший француз: "Під час дебатів Саркозі захищавя, а Олланд нападав. У чинного президента було занадто багато аргументів, та всі не надто переконливі. Гадаю, ця словесна дуель виявила слабкі сторони нинішньої влади".

  Другий француз: "Очевидно, що Олланд має не менший потенціал, аніж Саркозі, а ймовірно і значно більший. На мою думку, у цих теледебатах нинішній голова держави програв".
  Попередній матеріал
  Гаряча пора у столичному Національному Ботанічному саду [відео]
  Наступний матеріал
  Мера Лондона обирають сьогодні мешканці британської столиці
  Теги: