У Франції розпочався загальний страйк

  Загальний страйк проти пенсійної реформи - розпочався у Франції. Долучитися до нього планують до двох мільйонів людей. За планом Президента Ніколя Саркозі, пенсійний вік мають підвищити на два роки - на заслужений відпочинок громадяни підуть із 62-х. Цей законопроект французькі депутати мають розглянути саме сьогодні.

  Крім того, влада планує збільшити для низки професій термін трудового стажу. У мітингах  візьмуть участь майже усі профспілки країни. Загалом  заплановані майже дві сотні акцій. Очікують, що через протести - скасують чверть авіарейсів у двох найбільших аеропортах країни - Руассі Шарль де Голль та Орлі.  Крім того, курсуватиме лише половина швидкісних потягів, із перебоями працюватиме і метро.

  Люди: "Ми маємо проблему з пенсіями і це проблема всіх громадян. Кожен розуміє, що її потрібно вирішувати. Зараз цим переймається вся Європа. Страйком такі питання не вирішити".

  Люди: "Зараз пенсія мене не хвилює. Але підтримую людей, які протестують і хочуть захистити таким чином свої права. Мені страйк багато незручностей не завдасть".

  Попередній матеріал
  Уникальное видео бомбардировки Лондона обнародовали в Британии
  Наступний матеріал
  Вашингтон запроваджує програму з відбудови доріг
  Теги: