У Франції робітники підприємства взяли у заручники керівників

  У заручники двох керівників шинного заводу компанії «Гудьєр» у французькому місті Ам`єн узяли робітники підприємства. Вони кажуть - будуть силою утримувати чільників адміністрації, поки ті відмовлятимуться встановити прийнятну компенсацію за звільнення з роботи.

   

  Під загрозою втрати робочих місць зараз перебувають майже півтори тисячі працівників заводу. Адже підприємство довгий час зазнає збитків і стоїть на межі закриття. Його директор Мішель Деї та голова відділу кадрів Бернар Глессе впродовж кількох років відмовляються запровадити належну фінансову компенсацію звільненим робітникам. Тому працівники заводу вирішили взяти їх у заручники. Керівників підприємства не годують, дають лише воду. Усередині кімнати вони можуть вільно ходити й розмовляти по телефону. Але за межі заводу страйкарі їх відпускати відмовляються. У 2009-ому подібні інциденти траплялися на французьких підприємствах компаній «Соні» та «Катерпіллар». У жодному з випадків робітники до кримінальної відповідальності не притягалися.

  Мікаель Малле, представник профспілки: «Ми довго чекали, але нашому терпінню прийшов кінець. Керівники заводу прийшли сказати нам, що у випадку звільнення всі робітники отримають мінімальну компенсацію й відмовилися від переговорів. Тепер вони залишатимуться на заводі, поки не передумають. Ми не відпустимо їх до запровадження справедливої плати за втрату робочого місця».

  Попередній матеріал
  Переповнена маршрутка перекинулась у центрі Запоріжжя: 8 людей постраждали
  Наступний матеріал
  Звільнився з крижаного полону російський корабель «Академік Шокальський»
  Теги:
  Loading...