У Франції конфісковано 350 копій яєць Феберже

  Понад 350 копій пасхальних яєць Карла Фаберже - конфіскували митники французького аеропорту Руассі. Знахідку виявили в одному з комерційних вантажів із Росії. Фальшивки не могли пройти митницю непоміченими, адже відомо, що натепер зберіглося лише 42 унікальних яйця.

  Яйця надіслали до Франції напередодні Різдва - щоби продавати на знаменитому ярмарку на Єлисейських полях та в районі Дефанс. За кожну підробку планували виручити кілька сотень євро.

  Мішель Хорн, генеральний секретар митниці аеропорту: "Ці фальшиві яйця були в двох вантажах із Росії. Ми зацікавилися ними, оскільки посилки були задекларовані як справжні вироби Фаберже, тож ми вирішили подивитися на них. Утім, навіть неозброєним оком було видно, що це - підробка, якість роботи - дуже погана".

  Витвори відомих майстрів часто копіюють. За російським законодавством підробка карається, тільки якщо виріб зумисне видається за оригінал. У даному випадку - так і є: на яйцях стоїть клеймо дому Фаберже.

  Мішель Хорн, генеральний секретар митниці аеропорту: "Ця конфіскація - справжня подія. Якби яйця були справжніми - їхня вартість становила б близько 8 мільйонів євро. Зрозуміло, що ми рідко працюємо з такими сумами. Думаю, вироби Фаберже потрапили до митниці Руассі - вперше".

  Шахраїв підвела жадібність та незнання предмета. Ювелір Карл Фаберже виготовив для царської династії Романових усього трохи більше п`ятдесяти яєць. До нашого часу збереглися - 42-а. Тож цілий інкубатор коштовних дрібничок - майже не мав шансів залишитися непоміченим. Тепер підробки - знищать.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Тимошенко знову викликають на допит в ГПУ
  Наступний матеріал
  Новорічна акція - "Подарунок для дитини" - триває на "5 каналі"
  Теги: