У Франції другу добу триває облога будинку "тулузького стрільця"

  Другу добу триває поліцейська облога будинку "тулузького стрільця" у Франції. Кількасот поліцейських намагаються захопити живцем Мохаммеда Мера. Він убив сімох людей: трьох військових та трьох дітей і викладача у єврейській школі. Під час перемов з поліцією - заявив, що шкодує про таку малу кількість жертв.

  Нападник обіцяв здатися правоохоронцям ще напередодні. Утім, слова не дотримав. За свідченнями очевидців,  поблизу будинку уночі лунали постріли та вибухи. У районі спецоперації відключили електрику, мешканців - евакуювали. За даними слідчих, Мера планував сьогодні завдати нового удару. Він зізнався, що пов`язаний з Аль-Каїдою і проходив навчання в Афганістані. Чотири роки тому - втік із в`язниці в Кандагарі, куди потрапив за виготовлення вибухівки. Напад на школу зловмисник назвав помстою за убитих палестинських дітей, а убивства солдатів - відповіддю на військові операції Франції за кордоном.

  Крістіан Деллашері, власник магазину: "Нападник купив у нас скутер, на якому здійснював усі свої злочини. Він виглядав і поводився абсолютно нормально. Щоправда, зауважив, що збирається перефарбуватти мопед. Коли почалися усі ці вбивства, ми згадали про це, і одразу повідомили поліцію. Сподіваюся, цим допомогли правоохоронцям".

  Попередній матеріал
  Банкір, в якого стріляли у понеділок ввечері під Києвом, вилетів за кордон
  Наступний матеріал
  Загальнонаціональний страйк транспортників у Португалії
  Теги: