У Францї протестували працівники "Рено" та "Пежо-Сітроен"

  У Францї протестували робітники автомобільного гіганта "Рено". Люди виступили проти масштабних звільнень, анонсованих керівництвом компанії.

  Згідно з планами адміністрації, у наступні 3 роки буде скорочено 7 з половиною тисяч працівників. Там уважають - такий крок допоможе компанії підвищити конкурентоспроможність. На знак протесту мітингарі влаштували ходу у місті Фліні неподалік Парижа, де розташований головний завод автогіганта. Протестувальники перекрили дорогу до підприємтсва багаттям із шин. Водночас, в адміністрації чекають на поступки від профспілки і обіцяють: якщо там погодяться на звільнення, компанія не закриватиме заводи. До робітників "Рено" приєдналися колеги з компанії-конкурента "Пежо-Сітроен", чиє керівництво також збирається звільнити 8 тисяч людей.

  Софі Ніколь, протестувальниця: "Ми захищаємо нашу платню, роботу, прийдешні покоління робітників та всі заводи. Якщо підприємство у Фліні закриють, така ж доля спіткатиме іще 6 заводів, не кажучи про водіїв вантажівок, яким нічого буде возити".

  Попередній матеріал
  У Сирії знайшли більше 60 розстріляних людей
  Наступний матеріал
  Причиною пожежі у бразильському клубі назвали дешеву піротехніку
  Теги:
  Loading...