У Флориді влаштували концерт... під водою

  Незвичайний підводний музичний фестиваль - влаштували у Флориді. Близько трьох сотень дайверів пірнули у морські глибини, щоби не лише помилуватися підводною фауною - а й послухати улюблені хіти.
  Місцева радіостанція - протягом чотирьох годин транслювала музику під водою. Для цього знадобилися човни, обладнані спеціальними колонками. Їх встановили на рифі поблизу Національного Морського заповідника Флорида Кіз. У репертуарі фестивалю - були лише твори, пов`язані з підводним світом, наприклад, Жовта Субмарина Бітлз та пісні з диснеївського мультфільму "Русалонька". Дайвери - теж долучилися до концерту: вони імітували гру на музичних інструментах, виготовлених у формі морських тварин.

  Білл Бекер, орнагізатор фестивалю: "Якість звуку під водою - дуже висока і має  незвичний, так званий  "ефірний" ефект. Його викликає проходження звукової хвилі крізь воду. На дні - музику слухаєш не вухами, а усім тілом. Дуже цікавий досвід. До того ж, наш концерт, здається, сподобався не лише дайверам, а й морським мешканцям. Вони рідко чують гарну музику! "
  Попередній матеріал
  Погода: на більшості території країни - дощі та грози
  Наступний матеріал
  На японському острові Кюсю розпочалися відновлювальні роботи
  Теги: