У Давосі стартує Всесвітній економічний форум

  "Формуючи посткризовий світ". Під таким гаслом - сьогодні у Давосі стартує Світовий економічний форум.

  У ньому візьмуть участь понад дві з половиною тисячі гостей - майже зі ста країн світу. Це рекордна кількість  учасників з моменту заснування форуму 1971го року. Очікується, що до Швейцарії сьогодні прибуде близько сорока глав держав та урядів, провідні банкіри, економісти та керівники міжнародних організацій. Зокрема, на форум має приїхати і  генсек ООН Пан гі Мун. Наріжні теми - світова фінансова криза, ситуація на Близькому Сході, кліматичні зміни та зберження водних ресурсів планети. Триватиме форум до 1 лютого.

  Клаус Шваб, Засновник Світового економічного форуму: "Два роки тому темою нашого форуму було зміщення світових центрів впливу. Та програма була побудована довкола ідеї, що вони зміщуються із заходу на схід і з півночі на південь. Гадаю, цьогорічна присутність двох лідерів - Китаю та Росії - з країн, які, скажімо так, стали новими центрами впливу, дуже добре ілюструє цю тенденцію".

  Хто з українських лідерів представлятиме державу на саміті в Давосі Україну - досі невідомо. Президент не визначився - їхати на форум чи ні. Сьогодні у планах Віктора Ющенка  - робочий візит до Польщі, де він має взяти участь у тристоронній українсько-чесько-польській зустрічі. А у п`ятницю 30-го січня - засідання РНБО щодо газового питання. Прес-служба Кабміну також не повідомляє - чи відвідає саміт Прем`єр Юлія Тимошенко. Достеменно відомо лише про український анитикризовий ланч, який заплантваний в Давосі 30-го січня за сприяння фонду бізнесмена Віктора Пінчука. На ньому мають виступити віце-прем`єр Григорій Немиря та екс-спікер парламенту Арсеній Яценюк. Відомо і про участь депутата-боксера Віталія Кличка.

  Попередній матеріал
  Вибух у Колумбії - 2 людей загинули
  Наступний матеріал
  СБУ попередила митників щодо газу
  Теги:
  Loading...