Фото commons.wikimedia.org

У Чорне море прямує ще один бойовий корабель НАТО

  Найближчими вихідними в акваторію Чорного моря ввійде третій бойовий корабель НАТО французький фрегат Dupleix.

  За даними порталу Romania-Insider.com, французький фрегат, що знаходиться біля берегів Кіпру, пройде через турецькі протоки в суботу або неділю, 26-27 квітня.

  Напередодні повідомлялося, що у Чорне море ввійшов фрегат USS Taylor ВМС США, оснащений двома торпедними апаратами, однією артилерійською установкою, зенітною артилерійською системою. На борту корабля також знаходяться два протичовнових вертольота типу SH-60 Sea Hawk.

  14 квітня в Чорне море увійшов американський есмінець USSDonaldCook, оснащений системою ПРО Aeges і крилатими ракетами Tomahawk, а також французький розвідувальний корабель Dupuy de Lome.

  За наявними даними, корабель радіотехнічної розвідки Dupuy de Lome знаходиться в центральній частині Чорного моря, займаючись перехопленням, пеленгом і прослуховуванням сигналів систем зв'язку, в тому числі супутникових.

  Його перебування там триватиме до 30 квітня.Есмінець ВМС США DonaldCook, що знаходиться на патрулюванні в західній частині Чорного моря, повинен буде залишити Чорне море в четвер. Що стосується американського фрегата Taylor, то він направляється в румунський порт Констанца.Як відмічає "Интерфакс", згідно з діючими міжнародними угодами, бойові кораблі країн, які не виходять до берегів Чорного моря, можуть перебувати там не більше трьох тижнів.

  Попередній матеріал
  Уряд розпочав реформу місцевого самоврядування – схвалено перший законопроект
  Наступний матеріал
  Держдеп США повністю підтримав антитерористичні дії української влади