5.ua

У Бухаресті мітингували за очищення міста від безпритульних собак

  У румунській столиці, за різними підрахунками, від 40 до 65 тисяч вуличних псів. Вони збираються у зграї і нападають на перехожих. За перші чотири місяці року понад тисяча містян були покусані. Загибель дитини призвела до настільки бурхливих протестів, що мер Бухареста призначив на шосте жовтня референдум. На ньому голосуватимуть за те, щоби собак приспати. Захисники тварин кажуть: гуманніше було б їх стерилізувати. Але подужати кілька десятків тисяч операцій благодійні організації не можуть. Президент Румунії, Траян Басеску, хоча сам і взяв додому трьох псів, закликав уряд запровадити закон, що дозволятиме присипляти собак, для яких не знайшли господарів.

  Кантемір Раду, прихильник присипляння собак: «Ми їмо курятину, яловичину та свинину. Не бачу жодної проблеми в тому, щоби вбити собак, про яких ми не можемо піклуватися».

  Кукі Барбукеану, координатор неурядової організації з захисту тварин: «Усі хочуть прибрати собак з вулиці. Але фахівці кажуть, що правильний шлях - стерилізація тварин, а не вбивство».

  Попередній матеріал
  Масштабна лісова пожежа в околицях Сан-Франциско
  Наступний матеріал
  Європарламент обговорить тиск Росії на Україну та Вірменію
  Теги:
  Loading...