У Буенос-Айресі всю ніч святкували обрання Папи-аргентинця

  Новообраний Папа Римський Франциск добре знає ситуацію Української греко-католицької церкви. Він був вихованцем українського священика. Про це розповів глава УГКЦ, Патріарх Святослав Шевчук, який особисто знайомий з Папою.

  За словами Патріарха, кардинал Берґольо завжди опікувався українською церквою в Аргентині. Тож голова УГКЦ сподівається, що з цим понтифіком українських вірян чекають гарні події в майбутньому. Патріарх Святослав також описує нового Папу Римського, як надзвичайно скромну людину. І вже відомо, що понтифік Франциск зійде на престол 19 березня, коли відбудеться церемонія інтронізації. До вівторка ж він проведе аудієнцію з усіма кардиналами, а також недільну традиційну службу. Про це повідомив офіційний представник Святого престолу, Федеріко Ломбарді.

  Обрання новим Папою Римським кардинала Буенос-Айреса Хорхе Бергольо всю ніч святкували тисячі аргентинців. Біля кафедрального собору мегаполіса віряни вигукували гасла на його підтримку та виголошували патріотичні промови про Аргентину. Всередині святині - люди молилися за нового Папу Франциска. Відзначали обрання Папи разом з мешканцями столиці й сотні католицьких священників, монахів та монахинь. Хорхе Маріо Бергольо - Папа Римський Франциск - став першим понтифіком-неєвропейцем за останні 1300 років, й першим Папою з ордену єзуїтів. Народився він 17 грудня 1936-го року в Буенос-Айресі, у сім`ї італійського мігранта - працівника залізниці.

  Хосе Андрес, католицький священник: "Емоції переповнюють мене. Дякую Господу, що він дав мешканцям Латинської Америки Папу Римського, який є одним з них".

  Фернандо де Темперлей, мешканець Буенос-Айреса: "Ми вірили в обрання кардинала Буенос-Айреса новим Папою Римським від початку конклаву. Будемо й надалі неухильно виконувати всі його настанови".

  Попередній матеріал
  Європарламент відхилив проект бюджету ЄС
  Наступний матеріал
  Поглиблюється дипломатичний конфлікт між Індією та Італією через загибель 2-х рибалок
  Теги:
  Loading...