У Брюсселі обговорять ситуацію у Палестині та Сирії

  Кризу у секторі Ґаза можна зупинити лише за допомогою так званого "рішення двох держав". Про це у Брюсселі заявила верховний представник Євросоюзу з питань зовнішньої та безпекової політики Кетрін Ештон.

  На думку дипломата, угода передбачає створення незалежної Палестинської держави на кордоні з Ізраїлем. Ештон висловила занепокоєння зростанням кількості жертв серед цивільного населення, і, водночас, закликала покласти край ракетним нападам на Ізраїль з боку Ґази. Нагадаємо, питання збройного конфлікту порушуватимуть на саміті глав міністерств закордонних справ та оборони країн ЄС, який відкривається сьогодні у Брюсселі. На зустрічі, окрім кризи у секторі Ґаза, планують обговорити ситуацію у Сирії.

  Кетрін Ештон, верховний представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики: "Мене дуже непокоять людські жертви. Але я дотримуюся думки, що ми маємо знайти довгострокове вирішення проблеми для Ґази. Ми повинні створити захист від ракетних обстрілів, а також гарантувати безпеку і мир для населення регіону. Це можна втілити у рішенні двох держав - Ізраїлю та Палестини - про яке давно кажуть у ЄС". 

  Попередній матеріал
  Вищий адмінсуд відмовив у перевиборах на 184 окрузі
  Наступний матеріал
  Туман на пів дня паралізував транспорт на південному сході Китаю
  Теги: